Apie mus

„Aqualangas“ –  tai unikali pasaulyje ir pirmoji Lietuvoje povandeninė meno galerija. Tai ilgalaikis Nardymo akademijos projektas, sukviečiantis gerai žinomus ir pradedančiuosius menininkus eksponuoti savo darbus po vandeniu.

Pirmoji fotografijų galerija atidaryta 2010 m. rugpjūčio 14d. Daugiau nei 200 lankytojų aplankė galeriją per vieną jos eksponavimo mėnesį.

2013 metais su meno po vandeniu įkvėpėjo – General Financing parama, projektas  suteikia galimybę povandenine fotografija besidomintiems žmonėms dalyvauti fotografijų konkurse Aqualangas, teikiant geriausius savo darbus bei renkant geriausiai povandeninį pasaulį atspindinčias fotografijas.

Geriausiai įvertintos fotografijos bus apdovanotos konkurso prizais ir rugpjūčio mėn. eksponuojamos Galvės, Alaušo, Baltųjų Lakajų ir Platelių ežeruose įrengtose povandeninėse meno galerijose.

Labai kviečiame visus susidomėjusius  atvykti ir pasigrožėti nepaprastomis nuotraukomis netradicinėse erdvėse. Organizatoriai jus sutiks ir papasakos apie galerijos eksponatų išdėstymą, nemokamai suteiks kaukę, vamzdelį ir plaukmenis galerijos aplankymui. Kad galėtume užtikrinti jog jums atvykus būtų suteikta reikalinga įranga ir informacinė pagalba, prašome iš anksto užsiregistruoti, užpildant trumpą anketą  http://www.aqualangas.lt/registracija-i-rengini.

Norintiems pasimokyti povandeninės fotografijos paslapčių ar savo akimis pamatyti ežerų gelmes, papildomai siūlome galimybę užsiregistruoti į  povandeninės fotografijos kursus ar užsisakyti pažintinį nėrimą su instruktoriumi.

Esi profesionalus fotografas, povandeninės fotografijos mėgėjas? O gal tiesiog susidomėjai fotografijos galerija netradicinėje erdvėje?

Dalyvauk konkurse, laimėk prizus, rink geriausias povandenines fotografijas ir kviesk draugus aplankyti po vandeniu įrengtas fotografijų galerijas.

Eiti prie įrankių juostos